Gizlilik Koşulları

arfsigorta.com'a üye olarak vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliği, Gizlilik Politikası çerçevesinde korunmaktadır.

arfsigorta.com'dan ürün, hizmet talebinde bulunmak, bilgi edinmek ya da internet tabanlı servislerimizden yararlanmak için sisteme üye olmanız gerekmektedir. Üyelik formunda doldurmanız gereken bilgiler  (adres, e-posta, telefon, faks, demografik bilgiler veya kullanıcı adı vb.) kişisel bilgilerinizdir.

Bu bilgilerinizden, ürün, hizmet talebinizi ve bilgi ihtiyacınızı maksimum düzeyde karşılamak, sizinle sağlıklı bir iletişim kurmak ve size daha iyi hizmet sunmak amacıyla yararlanmaktayız.

Kişisel bilgileriniz, yasal bir yükümlülük altına bulunmadığı sürece herhangi üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlar ile paylaşmayacaktır. Bu bilgiler, yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunmaktadır. Kişisel bilgilerinizin gizliliğini korumak amacıyla sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Güvenlik hakkında detaylı teknik bilgi almak için bize danışabilirsiniz. 

arfsigorta.com tüm kişisel bilgileri gizli tutmayı ve güvenliğini sağlamayı garanti eder.  Fakat üyelerin, üye olurken belirledikleri şifrenin kullanımı ve bu şifrenin korunması tamamı ile kendi sorumlulukları altındadır. Şifrenin korunmamasından ötürü veya sistemimize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin başka kişiler tarafından kötü niyetli kullanımından kaynaklanan veya web sitemizin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan arfsigorta.com sorumlu tutulamaz.

Gizlilik Politikamız'da yer alan taahhütlerimiz sadece arfsigorta.com içerisinde geçerlidir ve arfsigorta.com'dan link verilen diğer web sitelerini kapsamamaktadır. arfsigorta.com'dan link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan arfsigorta.com sorumlu değildir.

Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, arfsigorta.com'a aittir. arfsigorta.com'da yer alan içerikler, yazılı ve görsel materyaller ve bunların düzenlenme şekilleri hiçbir şekilde kopyalanamaz, izinsiz alıntı yapılamaz. arfsigorta.com, web sitemizde bahsi geçen  bütün ürünleri, hizmetleri, yazılı bilgileri ve görsel unsurları, internet tabanlı servislerin içeriğini, kapsamını ve bu servislerin düzenlenme şekillerini önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

BROŞÜRLER