Hür Sigorta
“Siz Bizim İçin Özelsiniz” 

1966 yılından bu yana bireysel sigortaların uzman kuruluşu HÜR SİGORTA A.Ş. uzun yılların deneyimi ile bilir ki, bu sigortada “Sigortalılar özeldir.” Kurumsal ilkeleri ve bu ilkelerindeki tutarlılığı çok iyi bilinen HÜR SİGORTA A.Ş. , daima; En iyi hizmet – En geniş ürün yelpazesi – En uygun fiyat – En kapsamlı ve doğru teminatı sunmak iddiası, çaba ve özeni içindedir. Tüm çalışanları ile birlikte hizmet kalitesini her gün bir öncekinden daha ileriye taşımak için kendisi ile yarış halindedir ve HÜR SİGORTA A.Ş. de bu bir süreçtir. .

“Size En Uygununu Seçin” 

HÜR SİGORTA A.Ş. de standart, fabrikasyon, klasik, ortalama bir sigorta poliçesi yerine, sigortalılar hangi teminatları almak istiyorlarsa sadece onları seçip, arzu etmedikleri teminatları dışarıda bırakmak sureti ile en ekonomik fiyatla, en uygun sigortayı yaptırabilme imkanına kavuşabilirler.
En geniş ürün gamı içinde en uygun teminatları ve doğal olarak en uygun fiyatı bulabilmeleri için “Size En Uygununu Seçin.” HÜR SİGORTA A.Ş. nin sigortalılara kıvançla sunduğu bir hizmettir. 

“Ulaşılabilir” 

HÜR SİGORTA nın her kademesindeki çalışana ulaşmanız tahminlerinizden daha kolaydır. Dilerseniz telefon dilerseniz elektronik posta ortamında gerek bölge müdürlüğü gerekse genel müdürlük kademelerine günün her dakikası ulaşabilirsiniz. 

“Acenteye özel destekler” 

HÜR SİGORTA , acenteleri ile prim üreten bir şirket olup, acentelerine özel pazarlama desteği verir. Bölge Müdürlüklerimiz kadrosundaki Acentelere özel destek veren pazarlamacı kadrolarımız her daim sizin yanınızda. Biliyoruz ki acentelerimizle beraber büyüyoruz. 

“Risklerin Doğru Tespiti ve Risk Yönetimi” 

Bireylerin ve kurumların sigortalamak istedikleri risklerin, tam olarak teminat altına alınabilmesi hiçbir riskin teminatsız kalmaması risklerin doğru tespit edilmesine bağlıdır. Risklerin doğru tespiti sigortalıyı sadece risklerini hiç açık bırakmadan teminat altına almakla kalmaz, aynı zamanda o kişi yada kurum için söz konusu olmayan risklere ödeme yapmaktan kurtarır. Ayrıca alınacak küçük önlemlerle hatta zaten mevcut önlemlerin ortaya çıkarılması suretiyle de hem hasarın oluşması riski azaltılırken, sigorta primlerinden de önemli indirimler sağlanır. HÜR SİGORTA A.Ş. sektörde risklerin doğru tespit ve risklerin yönetimi de en başarılı şirket olarak temayüz etmektedir.
BROŞÜRLER